• 12 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA 17 - Pomoc w budowaniu drużyny (Tylko dla karier)
NuFc napisał(a):Witam. Szukam realnych wzmocnień do mojego Newcastle United. Szukam ofensywnego pomocnika, oraz dobrze rozwijącego się defensywnego pomocnika który po sezonie, dwóch będzie mógł zastąpić Tiote. Odpadają francuscy zawodnicy, chcę przerwać francuską politykę transferową. Pozdrawiam Confusedwietne:

Kovalenko - 8m funtów - 2 sezony i gracz kompletny Wink
Geis albo Galdames Wink
  Odpowiedz
Awansowałem moim Newcastle do Premier League, chciałbym sprowadzić do klubu napastnika do współpracy z Mitroviciem. Mam parę swoich typów co powiecie na powrót na angielskie boiska zawodnika takiego jak Mario Balloteli albo Javier Hernández? Może pójść w innym kierunku i ściągnąć Carlosa Bacce z Milanu? Również widziałbym w swoim zespole dobrze rozwijającego się z Ajaxu Bazour'a.
  Odpowiedz
Siemka jesli chodzi o budowanie druzyny to mam 40K monet za $ na zbyciu na fife 17 ps4.
Prosze pisac na PW.
  Odpowiedz
@NuFc
Nie wiem, czy uda ci się ściągnąć do Newcastle takich piłkarzy, których wymieniłeś. Od siebie proponuję Caluma Wilsona z Bournemouth, Defrela z Sassuolo oraz Martina Braithwaite'a z Tuluzy.
  Odpowiedz
Kogo kupić do BvB na pierwszy sezon? Budżet 70 mln. Fprmacja 4-3-1-2 lub 4-1-2-1-2

Wysłane z mojego myPhone_INFINITY_II_LTE przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Kogo kupić do Milanu? Pierwszy sezon. Formacja 4-2-3-1

Wysłane z mojego myPhone_INFINITY_II_LTE przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Szukam napastnika do Sttutgartu do pierwszego składu. Najlepiej szybki wysoki młody . Cena do 3-4 mln. Planuje sprzedaż Terrode, gra sie nim strasznie ciezko. Poza tym mam Ginczka który jest pierwsz wyborem, Klimenta który jest raczej poza składam oraz wypożyczyłem Emre Mora z Borussi który jest rezerwowym naprzemiennie z Terrode.
  Odpowiedz
@Sobiech

Polecam wypożyczyć Solanke z Chelsea mi się mega nim grało i obstawiam że będzie dobrym zmienikiem.

Szukam zawodnika do Reading. Gram ustawieniem 3-4-3 i potrzebuje na prawą pomoc. Szybki i żeby umiał grać w obronie. Wiek nie ważny. Budżet 4 mln euro. Liczę na waszą pomoc 8)
Marzenia zawsze muszą być częścią naszego życia, gdyż dają motywację do osiągania celów, które dziś wydają się jedynie marzeniami
AC
  Odpowiedz
Prawa pomoc to szybki niski Nathan Dyer ze Swansea

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
jaruss16 napisał(a):@Sobiech

Polecam wypożyczyć Solanke z Chelsea mi się mega nim grało i obstawiam że będzie dobrym zmienikiem.

Szukam zawodnika do Reading. Gram ustawieniem 3-4-3 i potrzebuje na prawą pomoc. Szybki i żeby umiał grać w obronie. Wiek nie ważny. Budżet 4 mln euro. Liczę na waszą pomoc 8)

Rozważę ta propozycje ? Jeszcze jakies opcje ktos widzi ? Gracz do stałego kupienia. Latem obserwowałem do rozwinięcia Ribamara z Hannoveru, Kopkę oraz Teucherta (z Norymbergi ?) niestety z żadnym z nich nir udało sie dogadać wiec wypożyczyłem w ostatnim dniu na 2 lata Mora który dobrze wprowadził sie do drużyny. Ale szukam bardziej realnego transferu. Kogos kto zastąpi Terrode
  Odpowiedz
Czesc panowie.
Mam pytanko, czy ktos z was ma do sprzedania jakiegokolwiek zawodnika z primera division/klub patricios?
  Odpowiedz
Witam,
Mam pytanie kogo mogę zmienić w składzie ? do wydania ok. 50k
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.futhead.com/17/squads/2073525/">http://www.futhead.com/17/squads/2073525/</a><!-- m -->
ogólnie gra się spoko ale czegoś mi brakuje w tym składzie ,chciałem zamienić formacje na 4321 ale mam problem z ŚP w ogóle niewidoczni jakieś propozycje pod 433 ewentualnie 4321
  Odpowiedz
Mam pytanie gdzie mogę znaleźć gotowe suwaki? Sliders czy jak to się zwie?
  Odpowiedz
Kogo polecacie kupić do Villarrealu na ŚO? Sprzedałem Musachio za 40mln więc mam szerokie pole do popisu Big Grin
  Odpowiedz
InsiGNe:
Ramiro Funes Mori[Everton],Lisandro Lopez[Benfica],Daniele Rugani[Juventus],Francesco Acerbi[Sassuolo]
Czy ten post okazał się pomocny? Jeśli tak: Dodaj punkt reputacji ! Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje do większej aktywności na forum Smile
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości