• 18 głosów - średnia: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA 17 - Kim grać karierę?
No to zaczyna się zabawa! Smile Oczywiście warto opisać karierę w odpowiednim wątku LINK.

Na pierwszy ogień idę ja. Chcę zagrać karierę Newcastle, ale kusi mnie Sampdoria czy Schalke. Co wybralibyście na moim miejscu?
[Obrazek: 15052402185851_1.jpg]
  Odpowiedz
@Jarroo
Witam! Smile Na twoim miejscu wybrałbym Schalke, ze względu na własny stadion w grze (tak wiem, Newcastle też go ma). Poza tym w tej drużynie jest wiele dobrych piłkarzy, zaczynając od niesamowitego bramkarza jakim jest Ralf Fahrmann, przechodząc przez środek pola, w którym masz od groma świetnych oraz obiecujących graczy (Geis, Bentaleb, Goretzka, Meyer). I jeszcze Embolo! Z takimi graczami masz duże szanse, żeby w przyszłości walczyć o mistrza Niemiec. Być może to ty dasz im pierwsze mistrzostwo Bundesligi. Big Grin
  Odpowiedz
Właśnie nie wiem co z tym Schalke, bo moją ostatnią karierą w FIFA 16 była kariera właśnie Schalke LINK. I nie wiem czy nie stracę chęci.
  Odpowiedz
A to nie jest tak, że gra się karierę swoim ulubionym klubem? No chyba, że ktoś nie ma to wtedy może się zastanawiać :p
Zmieniłem grę, ale nie zmienię przyzwyczajeń - '' kwadrat '' to zawsze będzie strzał a '' kółko '' dośrodkowanie.
  Odpowiedz
Stali Sanok w FIFIE nie ma. Wink A poza tym ja gram zespołami, które fajnie można rozbudować.
  Odpowiedz
Ja gram Leicester City Big Grin
  Odpowiedz
Oprócz klubów, które wymieniłeś mogę polecić RB Lipsk (powinni mieć całkiem niezły budżet, jak na beniaminka i mają potencjał, żeby namieszać w Bundeslidze), AC Milan? Powrót do lat świetności? Wink OGC Nice? Dobrze byłoby namieszać PSG w drodze po tytuł. A z klubów, które wymieniłeś to Schalke, ogromny potencjał tkwi w tym zespole, gwarantowana walka o czołówke Bundesligi, a kto wie.. Może i mistrzostwo Wink
  Odpowiedz
Ja w acces zaczalem moim Man Utd, ale mają niestety parcie na mega gwiazdy. Dlatego w pełnej wersji zacznę kimś, kto chce wychowywać młodzież. Od kiedy tylko wprowadzili możliwość rozwijania zawodników (chyba od 2005) gram zawsze w ten sposób. Daje dużo satysfakcji Wink Może Southampton?
  Odpowiedz
A więc tak. Od kliku ładnych lat kibicuję Borussii Dortmund więc na początek w dniu premiery posiedzę kilka ładnych godzin przed trybem kariery zaraz po popykaniu w FUT-a Wink. Kariera w której poprowadzę żółto-czarnych będzie oczywiście moją główną karierą aż do końca gry zaś poboczną... no właśnie.. Generalnie rzecz biorąc nie mam jeszcze upatrzonego drugiego klubu, ale może w Portugalii/Holandii jakimś beniaminkiem popykam, zobaczymy. Big Grin
[Obrazek: MBjL6Kr.png]
  Odpowiedz
Las Palmas rownież wyglada na ciekawą drużynę. Mają ciekawych zawodników, są zaskakująco wysoko w la lidze i ciekawy skład z kevinem princem boatengiem jesli sie nie mylę.
  Odpowiedz
Można się zastanowić np.nad przywróceniem Milanu czy Interu do lat świetności.
  Odpowiedz
Cześć, pierwszą karierę chce zagrać w Premier League, w ostatnich trzech odsłonach zawsze zaczynałem od grania Portsmouth. W tym roku czas na zmianę, chce powalczyć o najwyższe cele jednak by nie było to proste - cel walka o mistrzostwo i regularna gra w LM. Zastanawiam się nad: Leicester City, West Ham United, Arsenal, Liverpool. Nie mogę się zdecydować, pomożecie?
  Odpowiedz
Odkrywca napisał(a):Cześć, pierwszą karierę chce zagrać w Premier League, w ostatnich trzech odsłonach zawsze zaczynałem od grania Portsmouth. W tym roku czas na zmianę, chce powalczyć o najwyższe cele jednak by nie było to proste - cel walka o mistrzostwo i regularna gra w LM. Zastanawiam się nad: Leicester City, West Ham United, Arsenal, Liverpool. Nie mogę się zdecydować, pomożecie?

A to ja bym Ci zaproponował inne rozwiązanie. Tylko nie wiem czy Ci podpasuje. Możesz powalczyć o puchary ale przesunęło by się Tobie plany o rok.
A mianowicie, co powiesz o wybraniu zespołu Newcastle ? Big Grin
Jeśli pomogłem, proszę kliknij: [Obrazek: thankposts.gif]
Dla Ciebie to nic wielkiego. Dla mnie wielka satysfakcja, że mogłem pomóc Smile
  Odpowiedz
Przecież możliwości jest tyle ile myśli, wyobraźni i wymagań co do rozgrywki!

Na chwilę obecną dla przykładu, jeśli ktoś szuka Polskiego akcentu, który może zabłysnąć na scenie międzynarodowej to Napoli (wiadomo, dwóch polaków), Roma, Leicester są to kluby, które mają sporo do udowodnienia a i przy okazji mają Nasze perły.*

Jeśli ktoś wymaga ciężkiej rozgrywki i dłuuugiej to zawsze fajnie gra się beniaminkami (szczególnie tymi z Anglii, League Two) ciężka praca, niski budżet (nie wiem jak to w tej odsłonie będzie wyglądało), dużo główkowania i problemów - prawdziwa praca menadżera zdawałoby się. Polecam.

Wiadomo, że są też kluby, którymi gra będzie stanowiła czystą przyjemność ale i wcale nie musi być łatwo, wyjątkowo w tym roku pasuje Mi się United z Mou mimo tego, że lata nie akceptowałem tego klubu tak teraz kibicuje im w wygraniu ligi (paradoks, że wcześniej preferowałem City), następnie RM, który może drugi raz z rzędu zdobyć LM, również wielkie osiągnięcie, Bayern który niby mocny a jednak w Europie nie szaleje, Borrusia z ciekawym podejściem do nowego sezonu czy Juve, które brnie przed Siebie jak strzała.

Jeśli ktoś chce się skupić na jednym zawodniku, poprowadzić go, naprawić to np. Nicea z Balo, można odrodzić niewychowanego smarka, któremu kończy się powoli czas na wjazd na salony.

* opcjonalnie PSG z Krychowiakiem, może to i tylko gra ale wygranie w pierwszym sezonie LM zaraz po odejściu Ibrahimovicia byłoby bezbłędne :lol:
[Obrazek: gold_medal.png] Najlepsza kariera na forum 2014
  Odpowiedz
Ja zagram w tym roku kariere AC Milanem i postaram sie odbudować dawnych "Rossoneri".
Oczywiście poziom legendarny inny nie wchodzi w gre. W tamtym roku z Leicester City zdobyłem nie mal wszystko zdobywając w lidze 90 bramek tracąc tylko 30 a samym Vardym ukułem 60 bramek. W tym sezonie sprowadzając kilka znakomitych gwiazd w szeregi klubu postaram sie pobić mój dotychczasowy rekord i zdobyć pierwsze "Scudetto" od lat, nie koniecznie w pierwszym sezonie !
moj profil na youtube - <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/channel/UCus6BGtqy243QRTqIiaXPig">https://www.youtube.com/channel/UCus6BG ... RTqIiaXPig</a><!-- m -->
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości