• 16 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA 17 - Origin Access
1. Tak, ale grasz tylko 10h
2. Tak.
3. Nie.
4. Mam pobrany access, a do tej pory żadna inna aktualizacja się nie pobierała (premiera gry jest dzisiaj).

@Seavolv
Pewnie będzie, ale sobie trochę na to poczekasz. 16 pojawiła się w 19 kwietnia.
[Obrazek: l2lvzpM.jpg]

Śpieszmy się czytać posty... tak szybko znikają...
  Odpowiedz
Witam,
a jest jakaś możliwość zmiany ip będąc posiadaczem xbox one ?? dostawca netu inea.
tak aby w pre order 17 można było zagrać wcześniej niż 29 ??
  Odpowiedz
Origini acces wprowadza w błąd! nie ma rozgrywki przez 10h lecz tylko przez 8;/ dla nie wierzących wrzucam screena!

[Obrazek: 2024656.jpeg]
  Odpowiedz
W Originie źle nalicza czas gry. U mnie też pokazuje 9h.
  Odpowiedz
Takie rzeczy to kwalifikują się na reklamacje.
Bo obiecane jest 10h a wychodzi jak widać...
Jeśli pomogłem, proszę kliknij: [Obrazek: thankposts.gif]
Dla Ciebie to nic wielkiego. Dla mnie wielka satysfakcja, że mogłem pomóc Smile
  Odpowiedz
Jestem po rozmowie z EA i niestety bardzo przepraszają ale to nie od nich zależy tylko od głównego wydawcy fify i niestety nie są w stanie oddać mi tych 2 brakujących godzin... także powodzenia chłopaki szkoda dzwonić i reklamować<br /><br />Jestem po rozmowie z EA i niestety bardzo przepraszają ale to nie od nich zależy tylko od głównego wydawcy fify i niestety nie są w stanie oddać mi tych 2 brakujących godzin... także powodzenia chłopaki szkoda dzwonić i reklamować
  Odpowiedz
Nie wiem czy dktos zauważył ale można juz grac w Fife !!!!!!
  Odpowiedz
Mam takie pytanko, jak nie wykorzystam 10h to dalej bedę miał dostęp do tego konta po premierze?
  Odpowiedz
Tak............................................
  Odpowiedz
Czy ktoś kto grał lub gra w Fife 17 w usłudze ea access może mi napisać czy po włączeniu gry miał zachowaną swoją historię gier i trofeów z poprzednich edycji gry, np z Fify 16, w zakładce sezony online ---> historia?
Mój nick na Origin: ThiagoPL

Zapraszam Smile
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości