• 20 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA 17 DEMO - Dyskusja
Ja nie wiem skąd pobieracie demo, bezpośrednio przez Origin jest tylko informacja o demie, żadnego odnośnika do pobrania, a przez stronę internetową Origin przy uruchomieniu się zawiesza Confusedciana: PC
  Odpowiedz
@dddanzel
Przez stronę Origin..
  Odpowiedz
Na X360 demo 1,5 gb, tutaj ponad 7. No nieźle.
[Obrazek: 15052402185851_1.jpg]
  Odpowiedz
Na Xboxie 360 nie było nawet silnika Ignite a tym bardziej nie ma mowy o Frostbite, więc stąd ta różnica.
  Odpowiedz
dddanzel napisał(a):Ja nie wiem skąd pobieracie demo, bezpośrednio przez Origin jest tylko informacja o demie, żadnego odnośnika do pobrania, a przez stronę internetową Origin przy uruchomieniu się zawiesza Confusedciana: PC

Logujesz się do Origin, potem przechodzisz pod któryś z podanych linków wyżej. Następnie klikasz pobierz i zezwalasz na dodanie do Origin. Gra wskakuje do biblioteki i pobierasz.
  Odpowiedz
Pierwsze wrażenia po 1 meczu, Graficznie WYMIATA! Pot zawodników na twarzach, elegancka murawa! Krok w przód na pewno! Nowy silnik gry Ciekawy, trzeba opanować, póki co jest dobrze Smile To dopiero Demko.
  Odpowiedz
Wiadomo że demo a oryginał to dwie różne rzeczy ale, muszę stwierdzić że serio gra miła dla oka, nie jest za szybka jak tutaj ktoś to wcześniej napisał. :lol: Pierwszy meczyk pyknąłem sobie Gambą Osaka i szok! Fajnie gra się tym napadziorem z brazylii bodajże, kozak pewnie również będzie w FUT! Wink Brakuje mi tylko do pogrania mojej ukochanej Borussii ale cóż począć?
Pozytywne demo jak nigdy Confusedwietne:
[Obrazek: MBjL6Kr.png]
  Odpowiedz
PS Story ma problem, wieczna konserwacja-jest to do rozwiązania. (wersja ps4)

1. Wchodzicie tu <!-- m --><a class="postlink" href="https://store.playstation.com/#!/pl-pl/cid=EP0006-CUSA05519_00-FIFA2017DEMOGAME?emcid=EAFranchise2016">https://store.playstation.com/#!/pl-pl/ ... nchise2016</a><!-- m -->
2. Klikacie pobierz na PS4
3. Następnie uruchamiacie konsole ponownie, a w bibliotece wchodzicie w zakładkę ,,zakupione".
4. I klikacie pobierz.
5. Jeśli dalej będzie pojawiał się błąd-wyłączcie konsolę,resetujecie połączenie sieciowe, uruchamiacie ponownie i pobieracie z biblioteki. U mnie się powiodło.
Kibic najlepszego polskiego klubu XXI wieku, miłośnik futbolu wyspiarskiego, w wolnych chwilach również Bundesliga.

[Obrazek: d48e70fd60989.jpg]
  Odpowiedz
Czy wam tez padło Origin i nie możecie pobrać dema fify 17 ??
  Odpowiedz
proboje sciagnac demo,odpalam linka z przegladarki,wlacza sie origin i caly czas sie laduje okienko,tylko u mnie cos takiego wywala ?

Ok,zaladowalo strone,mam w bibliotece gre ale nigdzie opcji pobrania,co jest?
  Odpowiedz
Nie mam zasadniczo tak samo jak ty chyba sb poczekam do jutra
  Odpowiedz
PSN padł, więc na PS3 i PS4 demo nie pobierzecie.
Zapraszam do licytacji tegorocznej edycji na PS4 - bez ceny minimalnej, od złotówki:

<!-- m --><a class="postlink" href="https://allegro.pl/fifa-19-pelna-wersja-pl-jak-nowa-i7641968825.html">https://allegro.pl/fifa-19-pelna-wersja ... 68825.html</a><!-- m -->
  Odpowiedz
Na ps4 gdy wyskoczy błąd naciskać trójkąt gdzie przyniesie nas do strony pomocy i później koło i wracamy do ps store. Wchodzimy w demo i jak wyskoczy błąd to znowu to samo, naciskamy pobierz i znowu wyskoczy błąd ale w ten sam sposób się go pozbywamy i wtedy już pobiera się normalnie.
  Odpowiedz
Zapoznałem się z wersją demo FIFY 17 na PC. Pierwsze wnioski:

1. Gra działa już normalnie (stabilnie - bez rwania) w 4K z G-Sync.
2. Menu jest wreszcie w 4K, ale np. herby klubów czy główne zdjęcie Reusa jest niestety w niższej rozdzielczości...
3. Wreszcie normalnie widoczny w tej rozdzielczości pivot.
4. Graficznie jest lepiej. Może nie ma "efektu WOW", ale jest dobrze.
5. Ciekawie rozwiązane wykonywanie rzutów rożnych. Wreszcie można pokombinować.
6. Fajne jest to, że po kopnięciu piłki z rzutu wolnego kamera zostaje za zawodnikiem. Mi to się podoba.
7. Drybling jest BARDZO łatwy i równie efektywny. Jednym słowem OP.
8. Piłka lata trochę realistyczniej.
9. Nowe animacje zawsze na plus. Smile
10. Twarze zawodników wyglądają naprawdę fajnie, zwłaszcza w 4K.

Generalnie gra wydaje się jakaś taka łatwa. Tongue W 16-stce (demo) miałem odwrotne wrażenie.
  Odpowiedz
Na PS4 wsróbujcie wejść w PSN telefonem lub na kompie a dać pobierz, mi się tak udało ale nadaj ściąga :/
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości