• 14 głosów - średnia: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLISH LEAGUE PATCH 18 DO FIFY 14 - Aktualizacje
(24-11-2019, 12:24:39)Wiljams35 napisał(a): A sama czysta gra bez patcha się uruchamia? Bo może coś z tym patchem jest coś nie tak

nie, sama tez nie uruchamia sie
  Odpowiedz
FIFACrashDump_CL1621917
Taki crash mi wywala
  Odpowiedz
Wiadomo już coś o premierze dodatku PLP 20 do Fify 14 ???
  Odpowiedz
Też bym chciał wiedzieć, czekam z niecierpliwością na PLP 20 do fify 14.
  Odpowiedz
(24-11-2019, 12:47:00)slawus777 napisał(a):
(24-11-2019, 12:24:39)Wiljams35 napisał(a): A sama czysta gra bez patcha się uruchamia? Bo może coś z tym patchem jest coś nie tak

nie, sama tez nie uruchamia sie

Kurcze nie wiem robię aktualnie aktualizacje podeślę linka może wtedy coś się uda naprawić
  Odpowiedz
Siemano, mam problem wywala mi grę w karierze w momencie przejścia z drugiego do trzeciego sezonu, zaradzi ktoś?
  Odpowiedz
Cześć, tak jak koledze powyżej, w momencie ładowania trzeciego sezonu wywala grę. Pobieram ją (z origina), regeneruję CM15, wrzucam PLP, znów regeneruję i nic. Usunąłem też te pliki, które mogą wywoływać crashe, wywaliłem też te ligi, którymi nie da się grać. Ma ktoś pomysł, dlaczego tak się dzieje?

Co ciekawe, jakiś czas temu miałem zainstalowany PLP17 i wszystko śmigało. Niedawno chciałem sobie uaktualnić bazę zawodników i zainstalowałem PLP19.
Więc, jeżeli nic z tym nie da się zrobić, to czy miałby ktoś linka do jakiejś poprzedniej wersji?
  Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości