• 8 głosów - średnia: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Manager 2014
@Up
Możliwe, choć wątpie bo do karnego zawsze daje kapitana który zawsze trafiał, i nagle dziś mu coś ***¥¥**+*&
#YNWA
  Odpowiedz
Wiadomo że w tej grze presja daje o sobie znać to tak jak u mnie w meczu z fiorentiną niby wszystko pod kontrolą i nagle głupie wręcz dziecinne straty piłki.
  Odpowiedz
Najgorsze jest wybijanie piłki przez obrońców przez środek, lub do przeciwnika
#YNWA
  Odpowiedz
taa gierka jest naprawde fajna
Wirus HPV brodawczak ludzki
  Odpowiedz
W końcu kupiłem FM 2014 i gram w nią od tygodnia. Poprzednio grałem w FM 2011 i doszedłem do roku 2040. Jak na razie gra się świetnie. A tak na marginesie to do kupna skłonił mnie kolor okładki gry, czyli niebieski. Poprzedni zakup, tzn. FM 2011 też miał okładkę niebieską. Właśnie nie wiem, ale wydania, które mają czerwoną okładkę (jedna złota) jakoś mnie do kupna nie zachęcały i pozostawałem przy FM 2011. Też tak macie, czy tylko ja jakieś dziwne mam urojenia?
  Odpowiedz
Nie wiem czy kolor okładki ma coś do tego, bo chyba wydawca chce co roku robić jeszcze lepszą grę, ale nowy czerwony FM 15 jest moim zdaniem groszy od FM 14, mam tego i tego FM-a i więcej czasu spędzam przy wersji z ubiegłego sezonu.
Podsumowanie roku 2014 w Polskiej Piłce by KARIM. & myniax 9 -http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopi...&start=435

[Obrazek: o_get.gif]
  Odpowiedz
Grand Prix World F1 Manager

Gral ktos? Moim zdaniem niezla gierka, ale majaca kilka bledow. Ogolnie gra moze wciagnac na dlugie godziny, zdarzalo sie czasem zarwac noc przy GPW.
1,2,3 More info!..
  Odpowiedz
Jedyny manager sportowy jaki akceptuję to FM, reszta mi nie podchodzi nawet jeżeli interesuję się tematem (F1 lubię, chociaż nie jest to mój ulubiony sport).
  Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości