• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
robmar85 - moje dodatki
Chciałbym Wam przedstawić swój kolejny dodatek do FIFY14 tylko tym razem lepszy od poprzedniej wersji w której było dużo wymyślnych rzeczy. W rozgrywkach będziemy mogli zmierzyć się reprezentacjami narodowymi w przeróżnych turniejach takich jak:
[/b]
EUROPA:
Puchar Krajów Bałtyckich
Puchar Narodów Brytyjskich(kraje Wlk Brytanii+Islandia jako zaproszony gość)

EURO 2016 począwszy od grup eliminacyjnych.(Dodałem sklonowane stadiony z Mundialu gdzie zmieniłem grafiki z tych mundialowych na EURO 2016, oraz umieściłem nazwę miasta na środku boiska) W kwalifikacjach gra toczy się na zwykłych stadionach, a faza finałowa już we Francji. Polecam te rozgrywki bo bardzo wciągają)

CONCACAF:
Copa Centroamericana
Puchar Karaibów
Złoty Puchar CONCACAF
Copa America Centenario

AZJA:
Puchar Narodów Arabskich
Puchar Państw Zatoki Perskiej
Puchar Państw Azji Wschodniej
Puchar Państw Azji Południowej
Puchar Państw Azji Zachodniej
AFF Suzuki Cup czyli Puchar Suzuki
Azjatycki Puchar Challenge
Puchar Narodów Azji

CONMEBOL:
Copa America

Dodatkowo w Lidze brazylijskiej znajduje się turniej MŚ od fazy grupowej z oryginalnymi grupami.
Znajdują się tutaj także dwie wersje MŚ począwszy od kwalifikacji. Turniej został podzielony na dwie"grupy" ze względu na limit max ilości drużyn przystępujących do pucharu.
A na deser Puchar Konfederacji, który stworzyłem wraz z takimi jakby kwalifikacjami, gdzie do każdej strefy/kontynentu przypisałem po 16 najlepszych drużyn wg rankingu FIFA(ranking ok 2-3 tygodnie temu). Awans do głównego turnieju uzyskują zwycięzcy poszczególnych konfederacji oraz dodatkowo z Europy i CONMEBOL druga drużyna.

AFRYKA:
Puchar Afryki Północnej (UNAF Cup)
Puchar Afryki Zachodniej (WAFU Cup)
Puchar Afryki Wschodniej (CECAFA Cup)
Puchar Afryki Południowej (COSAFA Cup)
Puchar Afryki Środkowej (CEMAC Cup)
Puchar Państw Oceanu Indyjskiego
Mistrzostwa Afryki 2014
Puchar Narodów Afryki 2015(Także dwa stadiony przerobiłem do PNA 2015)

OCEANIA:
Puchar Narodów Oceanii
XV Mistrzostwa Pacyfiku
La Coupe de L'Outre-Mer (Puchar Państw Kolonialnych Francji)

Ovrl zawodników jak i składy "wyciągnąłem" z patcha RTWC2014, oraz dodatkowo dodałem kilkanaście innych reprezentacji. W patchu znajdują się także wszystkie stadiony wykorzystane w oryginalnej wersji tego dodatku.

Składy 47 reprezentacji które standardowo znajdują się w grze były aktualizowane chyba na 31 stycznia po przez squads update z FIFY 15, więc też są dosyć świeżutkie.

Zachęcam do pobierania zainteresowanych.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/download/ofdqlqyljdl4qs5/PUCHARY_REPREZENTACYJNE_by_robmar85_Cz._1.7z">http://www.mediafire.com/download/ofdql ... 5_Cz._1.7z</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/download/o2n5g703w0kz2i1/PUCHARY_REPREZENTACYJNE_by_robmar85_Cz._2_STADIONY_I_TWARZE.7z">http://www.mediafire.com/download/o2n5g ... _TWARZE.7z</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/download/6b3baxr74cznz76/PUCHARY_REPREZENTACYJNE_by_robmar85_Cz._3_MURAWY_Z_LOGO_MUNDIALU.rar">http://www.mediafire.com/download/6b3ba ... NDIALU.rar</a><!-- m -->
Dwie pierwsze części obowiązkowe do poprawnego działania dodatku.

Trzecia część zawiera tylko same murawy z oryginalnej wersji patcha, które mają logo mundialu na środku boiska. Więc nie obowiązkowa jest ta trzecia część.

Poprawiona baza danych gdzie przez pomyłkę skasowałem jedną z lig, która oczywiście nie miała wpływu na systemy rozgrywek. Efekt zauważalny jest w meczach towarzyskich.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/download/1vix3ewxpn6w6j7/FIX_db_do_Patcha_Reprezentacyjnego.rar">http://www.mediafire.com/download/1vix3 ... yjnego.rar</a><!-- m -->
  Odpowiedz
Screeny porób i wstaw do tematu ;-)
[Obrazek: darrek.png]
  Odpowiedz
Z nieba mi spadłeś! Podzielisz się grafikami do fińskiej?
[Obrazek: brighton_125x90.png]Dominacja Brighton w Anglii i Europie, czyli sezon 2022-23. Dziesięciolecie pracy na południu Anglii już wkrótce!
  Odpowiedz
kitsy, face, baza itp to wszystko sam robiłeś?
Moje dodatki <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=18697&start=999999#p413839">viewtopic.php?f=3&t=18697&start=999999#p413839</a><!-- l -->
[Obrazek: clij.png]

Fifa Polonia Awards
[Obrazek: silver_medal.png]Najlepszy minifacemaker
  Odpowiedz
Część kitsów sam robilem resztę z forum. Podobnie z resztą z grafik.<br /><br />No i oczywiście jest aktualizacja składów od EA na dzień 07.02.2014r Także chyba miło się będzie grało. Jeszcze w najbliższych dniach poprawię overale na bardziej realistyczne bo na chwilę obecną wszystkie drużyny 2 ligi mają wyrównane szanse. Dołączę dodatkowo taką zastępczą bazę danych w której wszyscy zawodnicy z wszystkich lig będą miały po 17 lat żeby po prostu Ci najstarsi a często najpopularniejsi zawodnicy jak Totti grali o wiele dłużej ale spowoduje to ich większą wartość(niestety) ale żeby to się mniej więcej nie rzucało w oczy zwiększę budżety. i to może jutro zrobię, a także zajmę się tą fińską ligą. Brakuje też kilku strojów Bramkarskich ale to chyba na razie nie przeszkadza.

Także miłego grania. Nie polecam na razie kariery bo do końca tygodnia uaktualnię całą bazę danych.
  Odpowiedz
Kilka pytań:
1. Czy masz zamiar poprawić wszelkiego rodzaju miniface, wiek(!) i umiejętności ? Bo jeżeli każdy miałby mieć po 14 lat to niestety nie przkeonuje mnie ten dodatek
2. Kiedy i czy liga fińska będzie grywalna w karierze ?
3. Czy masz zamiar zrobić podział na dwie grupy w 2. lidze ?
  Odpowiedz
Mam problem, ponieważ nazwy dodanych lig i klubów nie wyświetlają się prawidłowo (np.: teamname_abbr15_110077).
  Odpowiedz
Maniek00 jeśli chodzi o mini to ciagle pracuję nad tym wykorzystując prace jednego z użytkowników FIFAPolonia(Wielkie dzięki mu za to) Wiek. i umiejętności powinienem do końca Tygodnia zrobić. Jeśli chodzi o fińską ligę to dzisiaj zrobiłem 5 drużyn na 90%(bez mini, band) a podział na dwie grupy jest Tylko że losowy, gdyż jeżeli utworzę oryginalne to po 3 czy tam czwartym sezonie troche je i tak pomiesza. Nie potrafie tego wytlumaczyc, ale to się stanie. Ale skoro Chcesz to zrobię i te oryginalne.

mirek_0707
Skoro Ci się nie wyświetlają prawidłowo to pewnie nie skopiowałeś Wszystkich plików, bądź też nie zregenerowałeś gry, gdyż plikiem odpowiedzialnym za wyświetlanie sie nazw drużyn jest plik językowy w którym zawarte są wszystkie wpisy tekstowe drużyn państw itp.
  Odpowiedz
Jeżeli nazwy się nie wyświetlają poprawnie to trzeba postępować dokładnie tak jak w instrukcji instalacji FIPa.
[Obrazek: darrek.png]
  Odpowiedz
Ja nie instalowałem na TEK-u i wszystko wydawało się być sprawne Wink Drużyny były, ligi były, fińska niedokończona. Tylko mnie osobiście razi wiek (wszyscy po 14 lat) i umiejętności (które wedlug mnie w 2. lidze powinny być maksymalnie na 45-47 ("perełki" do 50), a beniaminki do 42. Ale to moja sugestia tylko Wink
  Odpowiedz
Super sprawa ale ogolnie darowalbym sobie te lige finska i baze z graczami po 17 lat i skupil sie tylko na plikach graficznych dla I i II ligi na aktualny sezon. Czy sklady w polskiej I i II lidze rowniez beda na wiosne 2014? WSTAW SCREENY! Smile
  Odpowiedz
Jeśli chodzi o te wieki zawodników to je poprawię. Ovrl jeśli sugerujecie że powinien być w II lidze na poziomie do 50 więc też to zrobię, bo I Liga jest z PLP13 więc takie tam były te OVRL więc je zostawiłem. Jedynie Górnik Łęczna troszkę zwiększyłem ale zauważyłem że o wiele za dużo. Skończyłem Ligę fińską. Mam drobne problemy z turnamentami. Składy są aktualne jakoś na luty bo brałem z Wikipedii i pisało że na Luty 2014 są. Polska Ekstraklasa jest od EA zaktualizowana ale jak pisało w UPDATE który pobrałem na 7.02.2014 czyli oznacza to że brakuje transferów właśnie po tej dacie a z tego co zaobserwować można głównie w telewizji polskie zespoły jeszcze się wzmacniają. Miałem do końca tygodnia zrobić uaktualnienie, ale miałem wyjątkowo rozrywkową sobotę, a wczoraj męczyłem się z dolegliwościami poimprezowymi i zbyt dużo nie mogłem zdziałać.

A jeśli chodzi o brakujące grafiki to w miarę możliwości i czasu postaram się je dogrywać.

maniek00
Zalecałem instalowanie na TEKa gdyż w moim pliku RAR nie ma żadnych grafik do ekstraklasy dlatego że będą one wtedy jeśli posiadacie zainstalowanego TEKa.

Spróbuję za chwilę utworzyć 40 nowych drużyn i zrobić jakieś większe eliminacje ligi Mistrzów z mistrzami wszystkich europejskich państw.<br /><br />Posiadam też patcha czy jak to nazwać zawierającego tylko reprezentacje narodowe(chyba okolo 220 a może więcej) i bardzo dużo przeróżnych tournamentów grywalnych tylko w trybie turnieju. Dodatek ten zawiera wszystkie turnieje które były w RTWC 2014 Patch ale także dużo dużo więcej jakich tam nie było. No i oczywiście są też Wszystkie ligi jakie były. To tak dla jasności....
  Odpowiedz
Dla mnie te OVR powinne być wyższe bo jak ktoś będzie chciał awansować do zespołem z 2 Ligi do Ekstraklasy to ma ciężko dla mnie to tak:
1 Liga 55 - 60 perełki 61-63
2 Liga 50 - 55 perełki 55 - 58
Jak co to moge w czymś pomóc?
  Odpowiedz
No tak, bo przecież w realu jest łatwo... Nie zmieniaj wieku itp., bo myślę, że większości chodzi o realistyczność. Zresztą nudno by było przez 20 sezonów grać tymi samymi piłkarzami.
  Odpowiedz
Jak by się Robmar85 zgodził to mogę popracować nad piłkami fantasy dla 1 i 2 Ligi.<br /><br />Jak by się Robmar85 zgodził to mogę popracować nad piłkami fantasy dla 1 i 2 Ligi.
A i z tymi wiekami zawodników to zgadzam się z Filipem357
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości