• 8 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wgrywanie dodatków
@Thide No to bez CM-a się nie obejdzie.
  Odpowiedz
a jakie muszę mieć żeby wgrać to bez CM>
FIFA 13\Game\data\sceneassets\hair tu wszystko pasuje
FIFA 13\Game\data\sceneassets\hairlod również
jedynie oczy i twarz u mnie są w jpg a tutaj w rx3 hm.
[Obrazek: 9f5db892e45ffb6a.jpg]
  Odpowiedz
@Thide
Spróbuj tak:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=12800">viewtopic.php?f=17&t=12800</a><!-- l -->
Wiem, że do fify 12, ale raczej pod tym względem nic się nie zmieniło. Na wszelki wypadek zrób kopie fify 13.
[Obrazek: l2lvzpM.jpg]

Śpieszmy się czytać posty... tak szybko znikają...
  Odpowiedz
@Alcatraz Dobra, ale i tak .jpg na .rx3 przekonwertować musi.
  Odpowiedz
Po co? Przecież przez CM może to wgrać.

Odpowiedz
@Alcatraz No więc (jak pisałem) CM jest niezbędny i za bardzo tego zautomatyzować nie można.
  Odpowiedz
Alcatraz napisał(a):Po co? Przecież przez CM może to wgrać.

ty wiesz o czym ty piszesz?
kilkaset twarzy przez CM + kilka tysięcy graczy z niższych lig?
[Obrazek: 9f5db892e45ffb6a.jpg]
  Odpowiedz
Ale inaczej się nie da... Chyba, że przekonwertujesz te pliki png do rx3, a to właśnie robi CM...

Odpowiedz
[spoiler]Moglubyście mi pomóc? Jestem na skraju popadnięcia w nerwicę Confusedciana: ponieważ w karierze po zainstalowaniu moddingway patch do mojej fify 13 ,po rozpoczęciu nowego roku, bodajże 20 lutego fifa wyłącza się całkiem i nie wiem dlaczego...
Czy macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu ? PROOSZĘ O POMOOOC :prosi:[/spoiler]

NIE UDZIELAMY WSPARCIA DLA MWM MOD! /Hector
  Odpowiedz
Witam wiem ze piszę to w nieodpowiednim miejscu ale szukam pomocy dodatek MPLP 13 do FIFY 13 wywala po rozpoczęciu kariery klubem z 1 ligi nie działa scoreboard Bo na tamtych forach nikt mi nie odpowie i nwm co jest z tym FHL-BH-Editor bo piszecie ze musze miec Framework 4.0 + a jak chce instalowac to pisze mi ze nie moge bo juz to mam a zawsze jak odpalam FHL editor pisze mi " the version of the tool is expired" mimo ze mam Framework 4.72????
Pomocy! Do tego nie ma strojów Druzyn z ekstraklasy a nie posiadam Fify 14 lub 16 zeby zainstalowac nowszego PLP
a chce pograc kariere na MPLP 13
POMOCY
prosze nie :ban?: -ujcie szukam pomocy prosze
  Odpowiedz
Musisz znaleźć inny regenerator. Poszukaj w sieci FILE MASTER 13 lub CREATION MASTER 13 i za pomocą nich zregeneruj grę. Ewentualnie jest jeszcze i68 regenerator. Poszukaj go pod fife 13. Powinno to rozwiązać problem.
  Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości