• 8 głosów - średnia: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szatnia - [Archiwum]
Ja sobie jednak odpuszczam dziś. Ale jutro mobilizacja od 20:00!
Ja będę o 21 albo parę minut przed Smile.
[Obrazek: fss_overall.png]
Jarek, przykro mi, ale możesz zacząć się mentalnie nastawiać na grę na bramce dziś wieczór... Od razu mówię, że nie będziemy mieć żadnych pretensji o interwencje, ale jakoś w tej materii jestem spokojny Smile Jutro ma wpaść ten od onanizacji, zobaczymy czy już jego ręka działa sprawnie i co pokaże w meczu. Ale póki co jesteś naszą ostatnią deską ratunku.

Zgodnie z deklaracjami co do obecności na dzisiejszy mecz, proponuję taki skład:

[Obrazek: 1129011_Arsenal.jpg]

W obwodzie jest jeszcze Rosolak, sznyycel i Malix. Może Vallek?

I... Jeśli w ciągu tego tygodnia nie zmieni się nic co do obecności, to myślę, że warto zastanowić się nad znalezieniem kogoś LPO/ŚPO. Bo spójrzcie na skład: ŚPO dla Wojtka, dla mnie LPO. Wszystko fajnie, tylko że przez ostatnie dni na ŚPO cisnąłem ciągle ja, a Wojtka nie było wcale. Obawiam się, że może to nam na dobre nie wyjść, ale innego wyjścia nie mamy. Wojtek jest przecież przyspawany do ŚPO bądź innej pozycji w środku boiska, bo na skrzydle mu nie idzie... Kijowa sytuacja. Do wyciągnięcia jest Michwarg z Paczaczy - dobry kopacz, warto się nad nim zastanowić.
Zaszczycę Was swoją obecnością dziś wieczór na ligówce. Ustawcie mnie gdzie mam grać. Może LŚO - Kamo, PŚO ja, Krecik LSP? na LO też mogę zagrać.
[Obrazek: 9jcn.png]
Kaziu, masz powołanie do kadry Smile
<!-- m --><a class="postlink" href="http://fvpa.pl/board/index.php?showtopic=12498">http://fvpa.pl/board/index.php?showtopic=12498</a><!-- m -->


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości