Praktycznie przez ostatnie dwa lata nasza strona była martwa i szczerze mówiąc… w pewnym momencie zwątpiłem że to już się zmieni. A jednak- udało się! Witamy Was na nowej stronie FIFA Polonia.pl! Zmieniamy praktycznie całą stronę, tworzymy wszystko od nowa- uderzamy w nowe rejony- już nie będziemy się zajmować tylko patchami. Niestety, te zatrzymały się w okolicach FIFY 16 i obecnie już nie można zbyt wiele zrobić… Jednakże wraz z duchem czasu zajmiemy się również trybem Ultimate Team, który jak sami wiecie, rozwija się w bardzo szybkim tempie, ale czy na pewno w odpowiednią stronę?

Na nowej FIFAPolonia.pl dostaniecie również dość szeroką publicystykę. Będziecie mogli wielokrotnie przeczytać na naszej stronie felietony naszych redaktorów, ich przemyślenia, czasem nawet dość kontrowersyjne i ze sporą dawką krytyki. Nie ograniczymy się do samej serii od EA- czasem odejdziemy od FIFY, uderzając w inne tematy. Jeśli ktoś będzie miał ciekawy tekst- wysyłajcie, jeśli będzie fajny- opublikujemy. Otwieramy się na naszych czytelników. To wy tworzycie z nami tą stronę, w końcu każdy jeden z nas był najpierw czytelnikiem, a potem forumowiczem.

Jednakże, nic by się nie udało bez pomocy i aktywnym udziale założyciela i twórcy strony, Witka Smoniewskiego, znanego od lat jako Zyga. Wszyscy liczymy, że nasze wspólne plany zrealizują się z powodzeniem a FIFAPolonia.pl, przy Waszym poparciu i aktywnym udziale, ponownie rozbłyśnie blaskiem 🙂

Dziękuje też naszemu naczelnemu grafikowi, Adipe, za przygotowanie nowego Loga dla FIFA Polonia. Mimo wszystko stare logo miało prawie 19 lat i przydało się dać mu odejść na emeryturę :).

No a teraz… zapraszam do odwiedzania naszego nowego domu.
Wojciech Sieradzan, redaktor naczelny FIFAPolonia.pl