Od dziś możesz zagrać w finale FIFA Women World Cup France 2019 w FIFA 19 za pośrednictwem bezpłatnej aktualizacji treści na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Dzięki 22 drużynom narodowym kobiet – w tym 10 nowościom w grze – z autentycznymi zestawami i herbami, a także z oficjalną finałową piłką finałową Pucharu Świata kobiet FIFA ™, teksturami na stadionie, banerami reklamowymi  i innymi, będziesz mógł wyjść na na stadionie Stade de Lyon we Francji doświadczyć największej rozgrywki w kobiecej piłce nożnej i podnieść kultowego Trofeum, podobnie jak zwycięzcy turnieju 7 lipca.

Finał Mistrzostw Świata Kobiet FIFA jest teraz dostępny do gry w menu Kick-Off w FIFA 19 na PlayStation 4, Xbox One i PC, podczas gdy wszystkie nowo dodane drużyny są dostępne w menu Kick-Off na Nintendo Switch.

FAQ

P. Jakie zespoły mogę grać, jak w aktualizacji FIFA 19 FIFA Women World Cup Final?
O. Możesz grać jako 22 światowej klasy zespoły, które zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata Kobiet FIFA Francja 2019 ™: Argentyna, Australia, Brazylia ** Kamerun, Kanada, Chile **, Chiny PR, Anglia, Francja, Niemcy, Jamajka, Japonia, Korea, Holandia, Nowa Zelandia, Nigeria, Norwegia, Szkocja, Hiszpania, Szwecja, Tajlandia i USA.

P. Czy wszystkie zespoły mają najnowsze i aktualne drużyny? Czy drużyny będą się aktualizować podczas turnieju?
O. Listy graczy nie będą autentyczne dla każdej drużyny. Po zawodach odbędą się aktualizacje oddziałów i ocen, w miarę postępów Mistrzostw Świata Kobiet FIFA.

P. Jak mogę zagrać w Finale Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2019 ™ w FIFA 19?
O. Możesz zagrać w finałowym meczu FIFA Women ‘s World Cup France 2019 ™ z menu trybu Kick-Off w FIFA 19 na PlayStation 4, Xbox One i PC.

P. Czy mogę zagrać w finale FIFA Women World Cup 2019 ™ na Nintendo Switch?
O. Niestety, nie będziesz mógł grać ze wszystkimi nowo dodanymi drużynami narodowymi kobiet w menu Kick-off na Nintendo Switch. Wersja Nintendo Switch nie będzie zawierać końcowej prezentacji meczu.